czwartek

Aktualności

Derby dla Sparty Barłogi

• autor: gksosiekwielki, 2014-04-27 20:00

Niestety w derbowym pojedynku pomiędzy Spartą Barłogi a GKS Osiek Wielki musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Gospodarze zdobyli trzy bramki nie tracąc żadnej i to Oni zgarnęli komplet punktów.

W pierwszych minutach spotkania gospodarze oddali dwa strzały na naszą bramkę jednak żaden z nich nie sprawił większych problemów Adrianowi Pyrzyńskiemu. W 9 minucie piłka po uderzeniu głową Radosława Żywanowskiego trafia w poprzeczkę. Trzy minuty później strzał zawodnika gospodarzy ląduje nad poprzeczką. W 26 minucie po rzucie rożnym zawodnik Sparty wpycha piłkę  do naszej bramki - 1:0. Po zdobyciu bramki gospodarze nie mogący pogodzić się z decyzjami arbitra zaczęli kolekcjonować żółte kartki. W 31 minucie tracimy drugą bramkę. Rzut wolny za linią pola karnego uderzenie tuż przy słupku trafia do siatki. Przy tej interwencji kontuzji doznaje nasz bramkarz. Do końca pierwszej połowy gospodarze maja jeszcze jedną szansę na zdobycie bramki na nasze szczęście Adrian Pyrzyński broni w sytuacji sam na sam. Pierwsza akcja po rozpoczęciu drugiej połowy kończy się kolejną bramką dla Sparty – 3:0. W 50 minucie kontuzja Adriana Pyrzyńskiego, którego zmienia Marek Łączkowski. W 59 minucie akcja naszego zespołu jednak uderzenie Radosłąwa Żywanowskiego bramkarz gospodarzy broni. Kolejne minuty nie przynoszą zmiany wyniku, chociaż obydwa zespoły takowe miały. Niestety zawiodła skuteczność.

Derbowy pojedynek kończy się pewnym zwycięstwem gospodarzy, którzy byli zespołem przede wszystkim skuteczniejszym. Zapewne nie tak miało to spotkanie wyglądać w wykonaniu zawodników GKS Osiek Wielki. Niestety błędy spowodowały, że to spotkanie przegraliśmy.

• Komentarzy [31]
  • czytano: [1467]

autor: ~Kibic 2014-04-27 23:24:52

avatar Dlaczego skasowaliście komentarze pisałem ze dostaniecie w tyte i był 3-0 dla WIELKIEJ SPARTY BARŁOGI skasowaliście komentarze bo nie mogliście śliny przełknąć ze wam tak Doj....a.Ha Ha Ha.

autor: ~anonim 2014-04-28 00:15:01

avatar Śmiej się,śmiej.Zobaczymy kto na końcu spadnie z A-klasy ,a kto będzie w jej "czubie".Pozdrownienia :)

autor: ~anonim 2014-04-28 07:27:20

avatar Ale popeline gracie

autor: ~Kibic 2014-04-28 09:16:35

avatar Z takom grom jakom reprezentuje Osiek to porarzka ze tak wysoko zaszli i z tak słaba Sparta doj....a im aż 3-0!!!.Poczekamy zobaczyny jest jeszcze kilka meczy.

autor: ~do kibic 2014-04-28 10:19:07

avatar Pierwsze idz do szkoły naucz się pisać bo byki możesz paść na pastwisku .

autor: ~Kibic 2014-04-28 11:31:03

avatar Prawda boli ze dostaliście w tyte a błędy kazdy popełnia polonista napisał co wiedział Ha Ha Ha.

autor: ~Osiek Wielki ! 2014-04-28 12:33:20

avatar takom grom hahaha chyba ktoś tu podstawówki nie ukończył :)

autor: gksosiekwielki 2014-04-28 14:24:51

Profil gksosiekwielki w Futbolowo do kibic - Wszystkie zapowiedzi meczów są usuwane a wraz z nimi komentarze, co nie zmienia faktu że miałeś rację.

autor: ~spartanin 2014-04-28 14:52:55

avatar Dzięki za fajne spotkanie, do takich meczów zawsze podchodzimy inaczej co było widać, nie ma co się spinać raz wygramy my raz osiek. Powodzenia dalej, bez spiny chłopaki ;)

autor: ~SB 2014-04-28 15:05:02

avatar W końcu wygrany mecz i jeszcze z wami :P:D mmm nikt was nie lubi w lidze i wcale sie nie dziwie:D

autor: ~anonim 2014-04-28 15:48:22

avatar Nie ma sie co spinać przez takie durne komentarze ,które w dodatku wypisuje jeden idiota ,który nie wiadomo co chce nimi osiągnąć.

autor: ~synek 2014-04-30 14:54:46

avatar uspokuj sie z tymi komentarzami :D gowno prawda fakt osiek gra teraz poziom kreta na Żuławach :D , ale nie zapominajmy ze w B-klesie 2 razy dostaliście w dupe :Dhahah . A na koniec powiem wam tak wypierdzielać orać kamienie :D

autor: ~Osiek Wielki ! 2014-05-01 15:08:00

avatar tabela pokazuje kto gdzie jest :)

autor: ~hilon 2014-05-01 21:30:41

avatar Pyziu ,Adrian,Kikut,Maciek,Młody Świstak to ludzie na kturych mozna polegac reszta to szrot i ten mecz pokazał na co stać tą drurzyne .

autor: ~anonim 2014-05-01 22:49:26

avatar Najpierw weź słownik do ręki a później się wypowiadaj.

autor: ~:P 2014-05-02 08:34:40

avatar Do ~Osiek Wielki!. Tak tak to prawda, tylko Ci powiem, że to "troszkę" wstyd, aby 5 drużyna w tabeli przegrała z 12 ^^ Dodam, że aż 3:0. :) Pzdr. to tyle w temacie :D

autor: ~anonim 2014-05-02 15:04:31

avatar Może administrator ruszył by dupe i pousuwał te durne komentarze ?Bo jedyne co one dają ,to to ,ze sieją ferment ,nic więcej.

autor: ameoli 2014-05-02 20:33:20

Profil ameoli w Futbolowo Do ćwoka co nazwał reszte drużyny szrotami ,daj namiary to się ze złomujemy,a tak po za całym tym cyrkiem najlepsi też mają złe dni spujszcie na ligę mistrzów czy na puchar gdzie barca,Bayer ,a nie od dziś wiemy że barłogi to typowi B klasowcy

autor: ~Osiek Wielki ! 2014-05-03 12:08:32

avatar barłogi to wieśniaki bez szkoły nie ma co podejmować z nimi jakiekolwiek konwersacji pozdro dla prawdziwych :)

autor: ~:P 2014-05-03 14:24:16

avatar Hmm, pisze to człowiek z klasą widzę :P Wiem, ze boli Cię ta przegrana, będzie dobrze :P hahahah.. Może Osiek wygra z Kasztelanią :3

autor: ~anonim 2014-05-03 17:07:20

avatar co wy sie tu dissujecie, smich jak c*****. Zbyt powaznie do tego podchodzicie, ludzie troche ogaru

autor: ~Spartanin 2014-05-03 22:51:01

avatar Osiek przegrał z nami 3:0 bo jest słaby jak nie maja zawodników z Olimpii. Sami nic nie grają jak widać po wyniku :)Wieśniaki to GKS Osiek Wielki tylko z nazwy + kibice którzy pokończyli tylko podstawówki bo gimnazjum już za trudne. B -klasa a wygrała z Wami ?:)Człowieku pług zaczep na plecy i idź na pole tam skąd przyszedłeś a nie się tu Chwalisz ekipą z Osieka. Dostaliście 3 bramki i cisza rolniku. Sparta góra a 5 miejsce macie za to że Sędziowie za każdy mecz u Was dostają pół litra tak słyszałem :)

autor: ~OW 2014-05-04 10:51:18

avatar Ciekaw jestem co to za baran tak głupio klepie popatrz idioto gdzie w tabeli jesteś i w jaki sposób się tam znalazłeś.Gdyby nie reorganizacja ze strony OZPN to dalej kopał byś w B klasie i nawet nosa nie wystawiłbyś wyżej za niedługo znowu tam wrócisz i skończy się paplanie jaki to dobry klub sparta!.Popatrz co wy gracie nawet w murze stojąc faulujecie nie mówiąc o grze.Udało wam się wygrać i puszycie się,mało tego piszcie jakieś bzdury pod naszym adresem.Jeżeli jesteś taki kozak to pokaż co potrafisz na boisku bo klepać bez sensu to każdy potrafi.

autor: ~anonim 2014-05-04 22:22:25

avatar uu osiek wygrał a wielk a sparta tylko remis? no prosze co się stało ?

autor: ~anonim 2014-05-05 13:56:30

avatar heheh wielka sparta nie może odbić się od dan :)

autor: ~Spartanin 2014-05-05 23:33:26