czwartek

Aktualności

Wyjazdowa porażka

• autor: gksosiekwielki, 2015-10-04 20:00

W rozegranym w Tuliszkowie spotkaniu szóstej kolejki konińskiej A-klasy miejscowa Tulisia pokonała GKS Osiek Wielki 4:0 (1:0).

Kolejnej wysokiej porażki doznali zawodnicy GKS Osiek Wielki. Passa porażek trwa. Nasz zespół nie zdobył punktu w trzech ostatnich meczach i stracił 16 bramek... Niedzielne spotkanie wyjazdowe to przez większość spotkania zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy jednak marnowali dogodne sytuacje. Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli w 35 minucie w zamieszaniu podbramkowym. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Niestety dla nas zawodnicy gospodarzy lepiej wyregulowali celowniki czego efektem były strzelone trzy bramki. Zwycięstwo gospodarzy jak najbardziej zasłużone. Mogło być większe jednak w kilku sytuacjach bardzo dobrze zachował się Kamil Dynak.