czwartek

Aktualności

Seniorzy bez punktów

• autor: gksosiekwielki, 2016-09-04 20:00

W spotkaniu drugiej kolejki konińskiej A-klasy GKS Osiek Wielki przegrał z Orłem Kawęczyn 0:1 (0:1).

Wydawało się, że limit kontuzji w naszym zespole został wykorzystany. Nic podobnego – do wcześniej kontuzjowanych dołączył kolejny osiecki zawodnik Mateusz Brożek, który opuścił boisko po dwóch kwadransach. Niestety i zespół gości miał swoje problemy przyjechał w jedenastoosobowym składzie. Spotkanie stało na bardzo przeciętnym poziomie. Pierwsi sytuację do zdobycia bramki mieli goście. Na nasze szczęście napastnik gości uderzył nad poprzeczką. W 27 minucie tego szczęścia zabrakło. Po rzucie wolnym osieccy obrońcy nie upilnowali zawodnika Orła, który pokonał Adriana Pyrzyńskiego – 0:1. Do końca pierwszej połowy żaden z zespołów nie stworzył już sytuacji do zdobycia gola. Zdecydowanie lepiej rozpoczęła się druga połowa. Nasz zespół odważniej zaatakował czego efektem był rzut karny podyktowany na Marcinie Materli. Do rzutu karnego wykonał sam poszkodowany jednak bramkarz gości nie dał się pokonać. W 81 minucie arbiter podyktował rzut karny dla gości, jednak i tym razem piłka nie znalazła drogi do bramki. Uderzenie zawodnika Orła trafiło w słupek. Drugi mecz i druga porażka, ale z nadzieją na lepsze jutro.