piątek

Aktualności

Upokorzenie, klęska w Przykonie

• autor: gksosiekwielki, 2016-10-18 18:00

Przetrzebiony kadrowo zespół GKS Osiek Wielki poniósł kolejną bardzo wysoką porażkę w rozgrywkach konińskiej klasy A. Tym razem nasze osłabienie wykorzystała ekipa Teleszyny Przykona pokonując nasz zespół aż 8:0 (2:0).

Nasz zespół w ostatnim czasie mierzy się z bardzo dużym kryzysem formy. Pojedynek z Teleszyną do przerwy był jeszcze wyrównany, nasi zawodnicy mieli swoje szanse na zaliczenie celnego trafienia. Po przerwie na boisku istniał tylko zespół gospodarzy. Kluczowym dla dalszych losów spotkania było ostatnie dwadzieścia minut drugiej połowy. Kiedy to gospodarze zdobywał kolejne bramki. Scenariusz spotkania jak w poprzednich kolejkach, poprawna gra na początku spotkania i krótka ławka rezerwowych daje znać o sobie, utrata sił przez naszych graczy i wszytko przybiera niekorzystny obrót. Niestety kolejny to już mecz w którym dysponujemy bardzo wąską kadrą co ma bezpośrednie przełożenie na postawę naszej ekipy na placu gry.