piątek

Aktualności

Sparta Barłogi wywozi trzy punkty

• autor: gksosiekwielki, 2017-04-02 23:00

Kolejną porażkę zanotował GKS Osiek Wielki. W derbach powiatu kolskiego nasz zespół uległ Sparcie Barłogi 1:4 (1:3). Honorową bramkę zdobył Maciej Kawka (30).

Fatalny początek, trzy bramki w pierwszym kwadransie zdobyte przez rywali to niestety nie primaaprilisowy żart, a rzeczywistość. W 5 minucie Grzegorz Bandziorowski zderzył się z zawodnikiem rywali po którym arbiter wskazał na rzut karny. Jedenastkę goście wykorzystali bezbłędnie. Pięć minut później tracimy drugą bramkę w zamieszaniu podbramkowym. Niestety to nie koniec naszych nieszczęść, bo w 15 minucie niepilnowany napastnik Sparty po raz trzeci umieszcza piłkę w naszej bramce. W 30 minucie Maciej Kawka strzałem głową zdobywa bramkę. Trzy minuty później uderzenie Grzegorza Bandziorowskiego minimalnie niecelne. Goście też mają swoje okazje, jednak wynik do przerwy nie ulega zmianie. Drugą połowę rozpoczynają nie gorzej niż pierwszą. W 49 minucie zdobywają kolejną bramkę, mocny strzał po którym piłka ląduje w siatce. W 55 minucie piłka po uderzeniu Adriana Tańskiego trafia w poprzeczkę. Kolejne minuty nie przyniosły zmiany wyniku, chociaż okazje do zmiany wyniku były.