czwartek

Aktualności

Pechowa porażka

• autor: gksosiekwielki, 2017-04-14 19:00

Wicelider konińskiej A-klasy zespół Warty Krzymów pokonał GKS Osiek Wielki 3:1 (1:0) w spotkaniu XVIII kolejki. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Adrian Tański (47).

Po dobrym meczu w naszym wykonaniu przegraliśmy trochę na własne życzenie. W pierwszym kwadransie mieliśmy dwie okazje, niestety po strzałach Krystiana Żywanowskiego i Kamila Lewandowskiego z rzutu wolnego rywale wybijali piłkę na rzut rożny. W 17 minucie tracimy bramkę, mocne uderzenie linii pola karnego trafia tuż przy słupku do siatki. W 30 minucie uderzenie Krzysztofa Cichosa z problemami broni bramkarz Warty. Druga połowa rozpoczęła się od strzału Krystiana Żywanowskiego. Chwilę później po rzucie rożnym Adrian Tański zdobywa wyrównującą bramkę. Niestety w 53 minucie w zupełnie niegroźnej sytuacji fatalny błąd przytrafia się Adrianowi Pyrzyńskiemu po którym tracimy drugą bramkę. Po stracie bramki pomimo ataków naszej drużyny nie udało się doprowadzić do remisu. Rywale mający też kilka sytuacji fatalnie pudłowali lub padały łupem naszego bramkarza.Szkoda tego spotkania bo zasłużyliśmy co najmniej na 1 pkt. ale cóż taka jest piłka. Brawo za walkę i obyśmy w kolejnych spotkaniach mieli więcej szczęścia!