czwartek

Aktualności

Juniorzy rozpoczęli rozgrywki

• autor: gksosiekwielki, 2017-09-10 11:00

W pierwszy weekend września zmagania ligowe zainaugurowała grupa juniora młodszego, której trenerem jest Daniel Kowalczyk. Zespół juniora młodszego tworzą zawodnicy z rocznika 2001 i młodsi. Do rozgrywek zostało zgłoszonych 23 zawodników.

Kadra GKS Osiek Wielki:

Maciej Okuński, Jakub Trębacki – Piotr Kotwasiński, Bartosz Okuński, Kacper Poleski, Maciej Gostyński, Jakub Gralak, Seweryn Gralak, Dominik Gołębiewski, Kamil Woszczyński, Adam Mejsner, Wiktor Starosta, Mateusz Janicki, Krystian Krygier, Szymon Maciejewski, Tomasz Pietrzak, Jakub Wodnicki, Patryk Łopatka, Dawid Łuczak, Dawid Piasecki, Michał Śmigielski, Jakub Szczesiak, Mateusz Wykpisz.

Nasz zespół występuje w grupie drugiej z następującymi zespołami: Warta Rumin, Kosynier Sokołowo, Piast Grodziec, Błękitni Mąkolno oraz Orły Huta Łukomska. Nasz zespół spotkania rozgrywa w Łuczywnie.

W pierwszym spotkaniu nasz zespół przegrał z Wartą Rumin 1:3 po bramce strzelonej przez Jakuba Wodnickiego. Była szansa na lepszy wynik - przynajmniej remis, niestety podopieczni Jerzego Banaszaka strzelili dwie bramki więcej i to Oni zainkasowali trzy punkty. O ile zespoły z Rumina czy Huty Łukomskiej już znaliśmy z poprzedniego sezonu to w drugim spotkaniu rywalem naszego zespołu był zupełnie dla nas nieznany Kosynier Sokołowo. Do przerwy remis 1:1 po bramce strzelonej przez Tomasza Pietrzaka. Jednak w drugiej połowie tym razem nasz zespół okazał się skuteczniejszy. Na listę strzelców wpisali się: Mateusz Wykpisz oraz Jakub Wodnicki, których bramki dały nam pierwsze trzy punkty. Za tydzień zagramy pierwszy mecz na wyjeździe. Rywalem będzie Piast Grodziec.